خواستگاری در بالن

شهروند: «اینجا آبسرد دماوند است؛ جایی در فاصله ۶۵ کیلومتری تهران و ۵ کیلومتری جنوب جاده هراز و میان دو شهر دماوند و فیروزکوه. منطقه‌ای که از سال ۸۹ پاتوق و به نوعی ایستگاه ارایه خدمات گردشگری و تفریحی با بالن توسط چند شرکت هوانوردی تهران است که روزانه در سانس‌های مختلف بالن‌هایشان را برای برگزاری مراسم تولد، خواستگاری، عروسی، میهمانی و دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه و… اجاره می‌دهند.»
1398/6/3
اخبار اجتماعی

 بلندقدترین مرد دنیا با قد ۲.۷۲ +عکس

شوک آنلاین: بلند قدترین شخصی که از نظر پزشکی بلند قدترین بودن او اثبات شده رابرت با قد ۲.۷۲ و وزن ۲۲۲ کیلو گرم به غول التون شهرت داشت اودرجوانی بخاطر پرکاری غده هیپوفیز درگذشت.
1398/6/2
اخبار اجتماعی

 صید یک ماهی که دو دهان دارد! +عکس

​اقتصاد نیوز:یک زن ماهیگیر هنگام صید ماهی در دریاچه چمپلین در شمال آمریکا یک ماهی عجیب صید کرده است.
1398/6/2
اخبار اجتماعی

 درس «عصر جدید» به سیستم آموزشی کشور

پیروزی نفـرات برتر مسابقـه «عصر جدید» راست‌آزمایی بزرگی به سیستم آموزشی و تربیتی کشور بود که نه تنها قادر به رشد استعداد‌های افراد در دوران تحصیل نیست بلکه هر آنچه در بطن فردی هم نهاده باشد، به مدد عناوینی، چون هدایت تحصیلی نابود می‌کند
1398/6/2
اخبار اجتماعی

 محاسبه نرخ سکه و دلار با واحد پول جدید

پس از آنکه طرح حذف چهار صفر از پول ملی ایران توسط بانک مرکزی تهیه و در هیات وزیران به تصویب رسید، دیروز (۳۰ مرداد) رئیس‌جمهور این طرح را در قالب لایحه‌ای با یک فوریت به مجلس شورای اسلامی فرستاد.
1398/5/31
اخبار اجتماعی

 به نام تولید به کام کارمندان بانک!

ماجرا از این قرار است که امسال برخی از موجران در مدت کوتاه دو، سه ماهه پس از عقد قرارداد، دوباره به مشاوران املاک مراجعه کرده و ملک خود را در بازار اجاره عرضه کرده‌اند.
1398/5/31
اخبار اجتماعی

 ناصر احمدی گوینده خبر و دوبلاژ امروز پنجشنبه ۳۱مرداد درگذشت.

به گزارش ثریا ناصر احمدی گوینده خبر و دوبلاژ بامداد امروز پنجشنبه ۳۱مرداد درگذشت. ناصر احمدی متولد ۱۳۲۳ در دامغان و دوبلور و گوینده رادیو بود.
1398/5/31
اخبار اجتماعی

 دستور رئیس جمهوری برای کنترل نرخ ارز

علی ربیعی گفت: بر این اساس رئیس جمهوری، دستور انجام اقدامات لازم برای کنترل نرخ ارز راصادر کردند که به معنای مقابله با توطئه آمریکا و مقابله با دسیسه‌های دشمنان بود.
1398/5/31
اخبار اجتماعی

 آزادی ۲۸۰ زندانی جرائم غیر عمد باهمت سازمان اوقاف در روز عید غدیر

همزمان با عید سعید غدیر تعداد ۲۸۰ زندانی جرائم غیرعمد با همت سازمان اوقاف و امور خیریه آزاد می‌شوند.
1398/5/28
اخبار اجتماعی

4231416

آمار بازدید

175

مشاغل جدید

35230

تعداد مشاغل

211

دسته بندی مشاغل