انواع دندانگیر نوزادان و نکاتی مهم در هنگام خرید

اگر نوزاد شما تازگی‌ها مدام دستش را در دهانش می برد یا چیزی در خانه نمانده که آن را گازگازی نکرده باشد، نگران نشوید؛ او دندان درمی‌آورد! این مقاله به طور کامل به انواع دندانگیر و نکات مهم در مورد آن ها اشاره می کند.
1399/7/17
پزشکی و سلامت

 ویژگی های مهم در انتخاب بهترین مسواک مناسب

مسواک خوب و مناسب مسواکی است که فرد بتواند آنرا به راحتی به دندان های عقبی برساند و آن ها را خوب تمیز کند.ما در این مقاله به انواع مختلف مسواک و ویژگی های یک مسواک خوب به طور کامل می پردازیم .
1399/7/15
پزشکی و سلامت

 جرمگیری دندان در خانه با 17 روش سریع و بدون هزینه

جرمگیری دندان و سلامت دندانها ، یکی از مهم ترین نکات در بهداشت و سلامت است. سلامتی شما تا حد زیادی به رعایت بهداشت دهان و دندان‌تان وابسته است. اگر رسوب، جرم و پلاک‌های میکروبی روی دندان‌هایتان است، حتما باید فکری بکنید تا از بروز مشکلاتی نظیر تورم لثه‌ها، دندان درد و حساسیت‌های دندان و لثه جلوگیری کنید در این مقاله ما به استفاده از روش های خانگی بدون هزینه برای جلوگیری از پوسیدگی دندان می پردازیم .
1399/7/13
پزشکی و سلامت

 مکیدن انگشت و پستانک نوزادان چه عوارضی بر دندان ها دارد؟

مکیدن انگشت در نوزادان و کودکان یکی از عادات معمول کودکان قبل از 6 سالگی است، در صورتیکه تا سنین 5 الی 6 سالگی ادامه پیدا کند، به دلیل رشد دندان‌ها می‌تواند بر روی دندان های کودک تأثیر گذار باشد.
1399/7/11
پزشکی و سلامت

 جدیدترین قیمت و هزینه ایمپلنت دندان 99

ایمپلنت دندان برترین روش جایگزین دندان یکی از درمان های دندانپزشکی ترمیمی است که نسبت به سایر پروسه های دندانپزشکی هزینه نسبتا بالایی دارد. بر اساس آمار و ارقام، تعداد افرادی که نیازمند جایگزینی دندان هستند، بسیار بالا است و فرقی نمیکند که شما یک دندان از دست داده باشید یا همه آن ها را، در هر صورت نیازمند یک روش موفق جایگزین دندان مانند ایمپلنت دندان هستید. و خب برای داشتن ایمپلنت، شما باید هزینه نسبتا بالایی پرداخت کنید. در این مقاله درباره هزینه ایمپلنت دندان اطلاعاتی کاملی را به شما ارائه خواهیم داد.
1399/7/9
پزشکی و سلامت

 تعداد جلسات لازم برای عصب کشی و زمان لازم برای آن

عصب کشی (Root Canal) یک پروسه دندانپزشکی است که شامل از بین بردن بخش داخلی و نرم دندان یا پالپ (pulp) است. پالپ از اعصاب، بافت همبند و عروق خونی ساخته شده است كه به رشد دندان كمک می‌كند. در بیشتر موارد، دندانپزشک عمومی یا متخصص اندودنتیست عصب کشی را تحت بی حسی موضعی انجام خواهند داد. شما در این مقاله با تعداد جلسات و زمان یک عصب کشی آشنا می شوید.
1399/7/6
پزشکی و سلامت

 ورزش، یکی از راه های پیشگیری آلزایمر

انجام ورزش‌های ذهنی مانند حل جدول و معما، و بازی کردن شطرنج و حذف عوامل محیطی به وجودآورنده مثل هوای آلوده، تغذیه،استرس، مصرف الکل و موادمخدر همه در کنترل و جلوگیری از پیشرفت این بیماری نقش دارند.حتی پیاده روی ساده و حرکات موزن نیز به کاهش عوارض بیماری آلزایمر کمک می کند.
1399/6/22
پزشکی و سلامت

 یک موسسه زبان خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد

یک موسسه زبان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ در این مقاله سعی خواهیم داشت چند ویژگی مهم یک آموزشگاه زبان خوب را به شما معرفی کنیم تا بتوانید در انتخاب آموزشگاه زبان مناسب خود به درستی عمل کنید. با ما همراه باشید.
1398/10/29
آموزشی

 راه کارهایی برای برگزاری یک عروسی کم هزینه و ساده

امروزه هزینه های برگزاری یک عروسی بسیار ساده هم زیاد است. اگر واقعاً توان پرداخت هزینه ها را ندارید و یا باید فشار مالی زیادی به خود و خانواده هایتان تحمیل کنید تشریفات ازدواج را کم کنید.در ادامه راه کارهای پیشنهادی برای یک عروسی ساده و کم خرج را بدانید
1398/10/18
خدمات

4858362

آمار بازدید

118

مشاغل جدید

35442

تعداد مشاغل

217

دسته بندی مشاغل