آیا نوموفوبیا را می شناسید ؟

استفاده گسترده از تلفن‌های هوشمند حدود یک دهه است که زندگی ما را به گونه‌ای تغییر داده که شاید ده سال پیش تصور نمی‌کردیم. اما برای بسیاری از افراد تلفن همراه نه یک ابزار اساسی در زندگی، که با به دست گرفتن کنترل زمان و زندگی فرد به یک مشکل مهم تبدیل شده است. این وابستگی بیش از حد به تلفن همراه، می‌تواند علامتی باشد از یک اختلال اضطرابی جدید به نام نوموفوبیا که بیش از نیمی از افراد جامعه با آن درگیرند. شاید خیلی وقت‌ها به این وابستگی و وسواس داشتن نسبت به تلفن خندیده و با آن شوخی کرده باشید، اما بهتر است بدانید که به گفته دانشمندان این وابستگی یک اعتیاد واقعی است.با 118 مشاغل همراه باشید.
1398/6/2
تکنولوژی

 آیا گوشی اندروید شما سرعتش پایین آمده ؟

اگر احساس می‌کنید که گوشی اندرویدی شما، دچار کاهش سرعت و عملکردی ضعیف شده است، این مقاله و راهکار‌های ارائه شده در آن می‌تواند منبعی مناسب برای افزایش سرعت گوشی شما باشد.
1398/5/20
تکنولوژی

 پژو 301 عضو جدید جاده های ایران

خودروی پژو 301 که به تازگی به محصولات ایران‌خودرو اضافه شده است با قیمتی در حدود ۲۰۰ میلیون تومان عرضه خواهد شد.
1398/5/6
تکنولوژی

 از چه راه هایی برای افزایش فالور های خود استفاده کنیم؟

مدیریت شبکه‌های اجتماعی کسب‌وکار و انجام بهترین استراتژی‌ها برای افزایش فالور در این رسانه‌ها، یکی از وظایف کلیدی بخش بازاریابی است. اکثر فعالان این حوزه و مسئولان شرکت‌ها در بخش شبکه‌های اجتماعی، با چالش کمبود ایده برای انتشار محتوای جذاب مواجه هستند.
1398/5/5
تکنولوژی

2471720

آمار بازدید

31

مشاغل جدید

34758

تعداد مشاغل

199

دسته بندی مشاغل