جاذبه برتر گردشگری در تانزانیا

تانزانیا محل زندگی برخی از معروف ترین پارک های ملی آفریقا و جاذبه های طبیعی از جمله کوه با شکوه کلیلیمانارو است. در نتیجه ، محبوب ترین کارهایی که در تانزانیا انجام می شود و دلیل بازدید بسیاری از مردم از این کشور ، ماجراهای مربوط به سافاری ها و حیوانات وحشی است .
1398/5/31
گردشگری

 اگر به روسیه مسافرت کردید این کیک هارا امتحان کنید

یکی از بهترین قسمت‌های شکم گردی در مقصد‌های مختلف، چشیدن طعم شیرینی‌های مختلف و خوشمزه‌ی آن کشور است. هر شیرینی حاصل حس خوب یک آشپز است که توانسته در بهترین شرایط و با استفاده از موادی ساده و کم، یکی از خوشمزه‌ترین‌ها را به وجود آورد. با توجه به این که در فصل سفر به روسیه هستیم، واقعا حیف است که به این کشور برویم و در شکم گردی‌های خود سراغ شیرینی‌های معروف روسیه نرویم. به همین خاطر در این مطلب می‌خواهیم تا لیستی از بهترین‌ها از شیرینی‌های معروف روسیه را برای شما بیاورییم. با 118 مشاغل همراه باشید.
1398/5/26
گردشگری

 کشور های مناسب خانم ها

امروز در 118 مشاغل قصد داریم شما را با بهترین کشورها برای زندگی کردن خانم ها آشنا کنیم، با توجه به آمارها خیلی تعجب آور نباید باشد که کشورهای اسکاندیناویایی در سال 2018 نامزد بهترین کشورها برای زندگی خانم ها شدند. کشور های اروپای شمالی اغلب به عنوان کشورهایی یاد می شوند که از لحاظ شادی در رتبه و جایگاه بسیار بالایی قراردارند. این ها همه به این دلیل است که این کشورها اغلب از امکانات رفاهی و اجتماعی رایگان برخوردارند. همچنین مطالعات نشان داده است که این کشورها از افراد مسن جامعه نیز بسیار بیشتر از دیگر کشور ها مراقبت می کنند و شرایط رفاهی بهتری را برای این افراد به ارمغان می آورند.
1398/5/26
گردشگری

 خودتان یک هواشناس باشید

هواشناسی یکی از آموزه‌های مهم پیشاهنگی هم هست و گاهی همین مهارت می‌تواند جان یک گروه را از مرگ نجات دهد.
1398/5/24
گردشگری

 این باغ های ایران را حتما باید ببینید

خسته از گشت‌وگذار در شهری شلوغ به جایی می‌رسیم که سرسبز و پرگل است و انگار متعلق به این دنیا نیست. انگار ما را از آن جایی که بودیم، برداشته‌اند و در جای متفاوتی زمین گذاشته‌اند که میانه‌ای با این دنیا ندارد. بیشتر باغ‌ های ایران این شکلی‌اند.
1398/5/23
گردشگری

 بررسی 8 گوهرکه برای انسان ها مفید است

گرچه هنوز علم بشر به آن درجه نرسیده است که بتواند تمام این خاصیت‌ها را کشف و توجیه کند اما در این صورت هم می‌توانیم با استناد به احادیثی که از معصومین(ع) به دست‌مان رسیده، مطمئن شویم تعداد زیادی از گوهرهای اطرافمان، تاثیراتی دارند که ما از آن‌ها غافلیم.
1398/5/12
گردشگری

 درسفر به بلغارستان چه غذاهایی بخوریم؟

غذاهای بلغاری با توجه به موقعیت جغرافیایی که دارند نوعی غذای اروپای شرقی به حساب می‌آیند که از آشپزی ترکی و یونانی هم تأثیر گرفته‌اند. در سفر به بلغارستان و شهرهای آن از جمله وارنا می‌توانید متوجه تنوع غذایی این کشور شوید و در کنار غذاهای محلی می‌توانید انواع غذاهای دریایی، ترکی، یونانی و انواع فست فود را در رستوران‌های آن پیدا کنید.در این مقاله همراه118 مشاغل مشهد باشید. بلغاری‌ها با مهمان‌نوازی و با سرو غذاهای محلی که رنگ و طعم بی‌نظیری دارد، از گردشگران میزبانی می‌کنند. لبنیات بخش مهم غذاهای بلغاری است و مردم این سرزمین علاقه خاصی به لبنیات دارند. نکته جالب در غذاهای این منطقه حفظ تعادل بین گوشت، سبزیجات و لبنیات است و آن چیزی است که شما می‌توانید از غذای بلغاری انتظار داشته باشید و آن را نسبت به غذاهای محلی دیگر سرزمین‌ها متمایز می‌کند.
1398/5/6
گردشگری

 فعالیت های فرهنگی شهرداری ونکوور در کانادا

امروزه، اغلب شهرداری‌های موجود در کلان‌شهرهای بزرگ جهان دارای اهداف چندگانه فرهنگی، اجتماعی، مدیریتی، اقتصادی و زیست‌محیطی هستند که توجه به تمامی این اهداف و وظایف، ناظر بر توسعه متوازن و پایدار شهری است. یکی از مسئولیت های شهرداری‌های مختلف دنیا، پرداختن به فرهنگ عمومی و ابعاد مختلف آن است. حال ممکن است این موضوع به اشکال مختلف و با شدت و حدت متفاوتی آورده شده باشد. گاه، فرهنگ از نظر مدیران شهرداری چنان پررنگ است که در برنامه راهبردی شهرداری اهمیت ویژه‌ای به آن شده است و سخن از پایتخت فرهنگی به میان آمده است. برنامه‌های انجام‌شده درباره فرهنگ از طیف مختلفی برخوردار است، از مدیریت کتابخانه‌ها گرفته تا برگزاری جشن‌ها و فستیوال‌های مختلف.
1398/4/31
گردشگری

2471854

آمار بازدید

31

مشاغل جدید

34758

تعداد مشاغل

199

دسته بندی مشاغل