درباره حسین منزوی

جایگاه حسین منزوی در غزل معاصر آنقدر والا و مهم است که نمی‌توان بر روی آن حرفی آورد، تا جایی که بسیاری از افراد معتقدند منزوی غزل معاصر را دوباره جان داده و انقلابی در آن‌ها ایجاد کرده است.
1398/5/24
فرهنگ و هنر

 10رمان عاشقانه که برای همه لازم است بخوانند

اگر یک کتابخوان حرفه ای هستید حتما کتاب هایی که به شما معرفی می کنیم را باید خوانده باشید. اگر این کتاب ها را نخوانده اید پس بدانید به تناصب مابقی کتابخوان ها کمی عقب مانده اید . پس هر چه سریعتر دست به کار شوید. 118 مشاغل در این مقاله این کتاب هارا به شما معرفی می کند.
1398/5/20
فرهنگ و هنر

 درباره نویسندگان بزرگ جهان چه میدانید؟

ما عاشق کتاب‌های کلاسیک و نویسندگان مشهور هستیم! جالب است که یک نویسنده تنها با شش رمان (اما چه رمان‌هایی!) می‌تواند به شهرتی جهانی و ماندگار دست پیدا کند
1398/5/20
فرهنگ و هنر

 آیا دوست دارید در خییابان عکس های خوبی بگیرید ؟؟

سیمون کینگ، یکی از عکاسان خبری شهرلندن، در‌حال‌حاضر روی مستندی طولانی و چند پروژه‌ی عکاسی خیابانی متمرکز است. او در شهر لندن کارگاه‌های عکاسی متعددی برگزار می‌کند. آموزش‌های او اغلب بر مستندسازی رفتار و احساسات انسانی متمرکز است تا تکنیک‌های جدیدی مثل معماری نور و ترکیب‌بندی‌های پیچیده.
1398/5/7
فرهنگ و هنر

 به پاس سالگرد خسرو شکیبایی

به پاس سالگرد درگذشت خسروی شکیبایی خسرو شکیبایی در سال ۱۳۲۳ در تهران به دنیا آمد.و موفق به فارغ‌التحصیلی در رشته بازیگری از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران شد. خسرو شکیبایی در سال‌های ۱۳۴۷ تا ۱۳۴۹ به گویندگی فیلم در استودیو شهاب می پرداخت و از سال ۱۳۵۴ به فعالیت در دنیای تئاتر رو آورد.
1398/4/31
فرهنگ و هنر

2471854

آمار بازدید

31

مشاغل جدید

34758

تعداد مشاغل

199

دسته بندی مشاغل