هادس خدای عمق و معنا

هادس هم نام خدای یونان باستان عالم اموات ( نام رومی : پلوتو) و هم نام سایه ای در زیر زمین بود که مقصد نهایی برای روح مردگان محسوب می شد. شايد ترس از خدایان ، هومر و هسیود را به عنوان "احمقانه" ، "بد" و "هیولا" توصیف کنند. همسر خدا پرسفون بود که او را ربود تا به او در عالم اموات بپیوندد و نماد او یک سرکه یا قرنیه است.
1398/6/2
سرگرمی

 آیا این تپانچه هارا می شناسید ؟

بهترین تپانچه جهان کدام است؟ بهترین تپانچه مدرن کدام است و چرا؟ تجزیه و تحلیل 10 برتر ما مبتنی بر نمره ترکیبی از دقت ، قابلیت اطمینان ، دامنه ، نفوذ ، ظرفیت مجله ، شماره تولید ، تعداد کاربران و برخی از ویژگی های دیگر است این لیست فقط شامل تپانچه های مدرن است که هم اکنون در حال کار هستند. این شامل نمونه های اولیه که هنوز تولید نشده اند ، یا تپانچه هایی کهنه شده است که دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرند.
1398/5/31
سرگرمی

 با پرسرعت های پلیس آشنا شوید

نیروی پلیس بخش مهمی از هر دولت است ، به همین دلیل جای تعجب ندارد که کشورهای مدرن با جدیدترین تجهیزات ، سلاح ها و مهارت ها و دانش لازم برای نگه داشتن مجرمان در پشت میله های صلح و آرامش خاطر ، پلیس خود را به دامن بزنند. اما وقتی صحبت از اتومبیل می شود ، برخی از کشورها حاضرند مبلغ مضحک پول را برای دستیابی به سوپر اتومبیل برای ناوگان خود خرج کنند.
1398/5/31
سرگرمی

 با پر سرعت های جاده های ایران اشنا شوید

با اینکه تنوع این بخش از بازار به واسطه ورود انبوهی از محصولات روز جهان در فاصله سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۶ نسبتاً قابل توجه است، اما همچنان بهای بالای این قبیل خودرو‌ها سدی بر سر راه دستیابی علاقه‌مندان جوان خودرو به محصولات کوپه است. ما اینجا در یک گزارش آماری سعی کرده‌ایم دسته‌بندی جدید و جالبی از بازار خودرو‌های اسپورت ارائه کنیم
1398/5/25
سرگرمی

 بازی کنید بیت کوین برنده شوید

بیت‌کوین بدون‌شک محبوب‌ترین ارز دیجیتال است. اگرچه برخی مردم مخالف آن هستند، اما برخی هم اعتقاد دارند که ممکن است بیت‌کوین پول را در طول زمان نابود کند.
1398/5/23
سرگرمی

 اتفاقات جالب بشر

اتفاقت جالبی که در گذشته تاریخ بشر اتفاق افتاده است
1398/5/20
سرگرمی

 ارزان ترین ماشین سوپر اسپرت جهان !!!

شورولت کوروت C۸ به صورت رسمی رونمایی شد. نسل جدید کوروت به عنوان نخستین خودرو موتور وسط تولیدی تاریخ خود محسوب می‌شود. با 118 مشاغل در ادامه مشخصات و امکانات این خودرو را بررسی می‌کنیم.
1398/5/20
سرگرمی

 مصاحبه با استیو هافمن موسس ردیت

استیو هافمن (Steve Huffman) در سال ۲۰۰۵ به‌همراه الکسیس اوهانیان، هم‌اتاقی‌اش، این فرصت را پیدا کرد که ایده‌ی خود را در وای کامبیناتور، یکی از مراکز بزرگ شتاب‌دهی استارتاپ‌ها ارائه دهد. آن‌ها ایده‌ی جالبی برای خدمات سفارش غذا ازطریق موبایل داشتند. مشابه این ایده‌ امروزه زیاد به‌چشم می‌خورد؛ اما در آن زمان، هنوز گوشی‌های آیفون به بازار عرضه نشده بودند؛ یعنی موبایل‌ها بسیار ساده و از امکانات امروزی بی‌بهره‌ بودند. به‌همین‌دلیل، از ایده‌ی آن‌ها استقبال نشد؛ ولی شرکای وان کامبیناتور از این دو نفر خوششان آمده بود و خواستند ایده‌ی دیگری مطرح کنند.
1398/5/7
سرگرمی

 سرگرمی هایی که با آنها میتوانید پول درآوردید

پول درآوردن با سرگرمی یکی از فکرهایی است که هرکسی حتما یکبار به آن فکر کرده است عده ای از افراد شاید در روز هشت ساعت کار کنند و هشت ساعت میخوابند و در کنار مسئولیت های زیاد مثل خانواده ، فرزند ، والدین و… به این مسئله فکرمی کنند که اصلا وقتی برای خود ندارند اما بعد از خواندن این مقاله مفید حتما به این فکر می افتید که زمانی به اسم “زمان من ” در زندگی شخصی تان تعریف کنید حال که در کنار این سرگرمی پول هم میتوانید درآورید
1398/4/31
سرگرمی

2471892

آمار بازدید

31

مشاغل جدید

34758

تعداد مشاغل

199

دسته بندی مشاغل